Baseus® CCMLC20A-01 Super hitri avtomobilski polnilec 2 x USB 45W 6A Črni
Šifra: 6953156293212
Favorit
Cijena:
Cena kluba zvestobe:
PRIJAVA
Razpoložljivost
Web
visibility Ta izdelek si trenutno ogledajo še 4 uporabniki.
OPIS
Visokokakovosten avtopolnilec Baseus® v originalni embalaži
Polnjenje dveh naprav hkrati
Izhod: 2 x USB
Izhodni tok USB 1/USB 2: 4,5 V/5 A, 5 V/4,5 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 20 V/2,25 A, 6 A (maks.)
Podpira tehnologijo hitrega polnjenja Quick Charge QC 3.0
Teža: 45 gramov
Dimenzije: 6,5 x 3 x 3 cm
Barva: Črna
POGOSTA VPRAŠANJA
Izdelek je na voljo za takojšenj nakup v naši spletni trgovini.
🫵 Top izdelki
100% varen in ugoden nakup s kreditno kartico